| ChiftelutaCrocanta2 a întrebat:

Nu vi se pare că TPU se cam strică? Doar trolleri la răspunsuri, nu primești răspunsuri ca lumea, nu primești răspunsuri și deja utilizatorii nu mai sunt activi.Voi ce credeți?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cele mai multe intrebari tipa dupa trolli!
Agramate, puse din plictiseala, din lene (Google ar da raspunsul in cateva secunde), lipsite de logica, exprimate de parca ar fi traduse cu Google din malgasa veche...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că ți se pare.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ba primesti raspunsuri "ca lumea" la fel de bine, printre altele.

| Nemessys a răspuns:

Asa cum este intrebarea, asa este si raspunsul. big grin

Trollerii se datoreaza faptului ca oricine isi poate face aici cont si sa raspunda la intrebari. Mi se pare ca pentru asa ceva s-a adaugat un timp de asteptare pentru raspuns. In sensu ca. daca un cont nou da un raspuns la o intrebare, raspunsul nu este publicat pana cand nu este verificat de un admin. (Cel putin asa stiu eu). Dar vad multe conturi care pun intrebari stupide si cand intru pe profilul lor, vad,, a inceput sa ajute oamenii din... (fix ziua in care a pus intrebarea) ".

| Dragosdoar a răspuns:

Intr-adevar,nu mai e ca acum 8 ani cand gaseai raspunsuri utile si din belsug la toate categoriile. Acum ca sa fac rost de raspunsuri mai ulte la o intrebare, trebuie sa o pui la o cateorie mai pe langa subiectul tau de interes. O iei prin asociere.

| PașaHassano a răspuns:

Ce dor mi s-a facut de KodrutZ