| AliceAnnnnna a întrebat:

Nu vreau sa par copil, știu ca Like-urile nu influentează nimic, dar sunt geloasa.
Am ajuns sa ii cer iubitului meu atenție la câte o poza pe care o postez, iubesc sa ma pozez și pun câte o poza in fiecare săptămâna. Avem prieteni comun, prietene respectiv și mereu văd cum le da ador la poze. De când suntem impreuna un Like nu am primit și i-am zis "o știi pe asta de tot ii reacționezi la poze?" Și zice ca el da doar la o poza pe care o vede, atât. La mine nu vede pozele? Având in vedere ca m-am băgat fără sa știe la prietenii apropiați. Am ajuns sa ii zic "uite ce părere ai de ultima poza..." și el îmi raspunde după 2 ore și zice "nu prea am timp sa ma uit" dar la altele vede imediat și nici din orașul nostru nu sunt unele. Oare e vreun semn?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Umbla la setarile tale, poate chiar nu le vede. Nici eu nu vad postarile altor prieteni.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, e un semn. Ori e genul care vrea o partenera care tace si accepta comportamentul lui dezinteresat, ori nu prea mai e interesat de tine.
Comportamentul tau e destul de normal, majoritatea vrem like-uri cand postam ceva.

| gemeni6226 a răspuns:

Deci nu tine la tine, eu am un prieten e drept ca la distanta dar orice poza ii trimit chiar si in trening ii place si zice ca sunt frumoasa.Si tot mai cere desi nu inteleg de ce vrea atitea poze? chiar saptamana trecuta i-am trimis 2 si de atunci nu m-am schimbat.Cine te place cu adevarat nu se satura niciodata de tine.Anul trecut am facut o sesiune in care m-am imbracat rind pe rind cu toate rochitele mele frumoase am crezut ca 8 poze ii ajung o vreme.Si ce sa vezi nu trece o saptamana si vrea altele. Oooo chiar i-am zis ca nu ma consider o vedeta sa-mi tot ceara atitea poze.Si si de atunci o tine intr-una, mereu vrea poze cu mine. Deci :cine tine la tine nu are atitudinea iubitului tau asta e clar.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Iubesti sa-ti pozezi "botul de capra", asa cum il denumeai chiar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare că te vede, un pic, ca pe o "târfă".

| Anonima1700 a răspuns:

Nu e bine. Discuta cu el si rezolvați. Nu trebuie sa accepti un comportament de nepăsare.