| RAY a întrebat:

Nu vreți sa facem un lucru bun? Sa raportam pe toate care îți fac reclama pe tik tok? Cu only lor

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E ca si cum ai intra intr-o "discoteca" dintr-un sat din ala nasol, si ai incerca sa faci campanie anti-manele.
N-ai cum. Ala e materialul de Tiktok.
Uita-te pe Youtube daca vrei ceva mai corect.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vrei să îți iei revanșa, pe cei care îți raportau invitațiile pe Discord?!

| RAY explică (pentru floresdemayo):

Ce invitați? Eu nu an discord, nu dau invitați, eu am vrut CV o data dar am greșit lumea

| Strwberrs a răspuns:

Mi se pare amuzanta intrebarea tawinking

| RAY explică (pentru Strwberrs):

Dar ai face asa ceva? E pentru binele copiilor noștri și a acestei generați

| RAY explică (pentru Strwberrs):

Ți se pare normal ca fetele și băieți sa vadă fete care se promovează pe tik tok

| Strwberrs a răspuns (pentru RAY):

E o oportunitate si e viata lor. Din partea mea au acordul sa se promoveze si spalandu-se pe picioare.

| RAY explică (pentru Strwberrs):

Spălatul pe picioare e un lucru, dar oboectizarea femei ca fiind un obiect sexual nu știu cât de benefic, și eu am ajuns la concluzia asta, când vad ca numa vagin ofera si ala pe bani

| Cehoslovacia a răspuns:

Vrei sa zici ca tu daca erai fata si aveai ocazia sa faci of si sa iti intre banii practic moca n-o faceai? happy

| RAY explică (pentru Cehoslovacia):

Mergeam la munca