| RAY a întrebat:

Nu vreți sa facem un lucru bun? Sa raportam pe toate care îți fac reclama pe tik tok? Cu only lor

10 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

Mi se pare amuzanta intrebarea tawinking

| RAY explică (pentru Strwberrs):

Dar ai face asa ceva? E pentru binele copiilor noștri și a acestei generați

| RAY explică (pentru Strwberrs):

Ți se pare normal ca fetele și băieți sa vadă fete care se promovează pe tik tok

| Cehoslovacia a răspuns:

Vrei sa zici ca tu daca erai fata si aveai ocazia sa faci of si sa iti intre banii practic moca n-o faceai? happy

| RAY explică (pentru Cehoslovacia):

Mergeam la munca

| Strwberrs a răspuns (pentru RAY):

E o oportunitate si e viata lor. Din partea mea au acordul sa se promoveze si spalandu-se pe picioare.

| RAY explică (pentru Strwberrs):

Spălatul pe picioare e un lucru, dar oboectizarea femei ca fiind un obiect sexual nu știu cât de benefic, și eu am ajuns la concluzia asta, când vad ca numa vagin ofera si ala pe bani

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vrei să îți iei revanșa, pe cei care îți raportau invitațiile pe Discord?!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E ca si cum ai intra intr-o "discoteca" dintr-un sat din ala nasol, si ai incerca sa faci campanie anti-manele.
N-ai cum. Ala e materialul de Tiktok.
Uita-te pe Youtube daca vrei ceva mai corect.

| RAY explică (pentru floresdemayo):

Ce invitați? Eu nu an discord, nu dau invitați, eu am vrut CV o data dar am greșit lumea