| Joker3134 a întrebat:

Nu vreți să ne facem grup de whats up sa vorbim? Dacă vreți îmi lăsați Nr in privat

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

0726 823 672 whatsapp

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns:

Cu plăcere dar tu nici aici NU RĂSPUNZI la ce te intreabă unii-alții. Promiți să vorbești acolo in contul tăcerii de aici?

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns:

Daca aveam numar de rezerva ma bagam si eu sa vad care e treaba, dar sunt convins ca nu se strange mai nimeni, la faze d-astea iti trebuie un al 2-lea numar.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Nu iti trebuie alta cartela, clonezi aplicatia pui un nr de la cineva care nu are aplicatia nu conteaza ce tel are si gata

| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

In locul tau as fi dat nr de telefon, daca tot vrei sa promovezi cv

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

Am terminat facultatea TPU

Răspuns utilizator avertizat
| Wr3nch a răspuns (pentru Joker3134):

Nu iti trebuie facultate ca sa repari un pc lol.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru Joker3134):

N-am frate Facebook, faceti-va pe discord ceva si ma bag, ca inca am contul, sunt curios ce o sa iasa

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru Joker3134):

Habar n-am, e ultima incercare de vreun server, daca nici de data asta nu intra macar putina lume nici ca ma mai bag la asa ceva.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si in acea zi, a pornit revolta TPU laughing

| SilentRain a răspuns:

Cred că sunt șanse minime sa se adune ceva lume și să fie activ

Răspuns utilizator avertizat