| AndreaDanci a întrebat:

Numai mie mi se pare scarbos sa inmoi painea in zeama de la salata de rosii? Ce obiceiuri culinare ciudate aveti?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Valei, aș mânca zilnic pâine înmuiata in zeama de la salata de rosii

| Drimmero a răspuns:

Probabil numai tie ti se pare asta, e delicioasa painea inmuiata in zeama de rosii mai ales atunci cand salata contine branza rasa

| Hammurabi a răspuns:

De ce ți se pare scârbos?
Cum poate fi scârboasă zeama pe care o lasă roșiile din salata pe care mănânci?

(BTW : pâinea înmuiată în zeama de la salata de roșii, e cea mai bună parte laughing )

| AndreeaWTS a răspuns (pentru Hammurabi):

Așa e, și mie îmi place laughing

| OSLOMELBOURNE a răspuns (pentru Hammurabi):

Adevărat

| AndreaDanci explică (pentru Hammurabi):

Nu zeama, conceptul de paine moale ma zbarleste

| VoidEternal a răspuns:

laughing și eu la fel dar mie nu îmi plac roșiile. laughing