| anonim_4396 a întrebat:

O aplicatie/site de dating sigur(a)? Ce parere aveti despre astea? V-ati gasit perechea acolo sau e doar o pierdere de timp? Numai am alte variante de a intalni pe acel cineva(da,stiu ca suna aiurea,dar asta e adevarul). Am inteles ca sunt multe conturi false,dar cine stie, poate s-o gasi unu-doi siguri acolo.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sfatul meu este sa vezi pe cineva doar din orasul tau atat, vezi de sentimente.ro singurul care il recomand

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Am înțeles?

| siriusblack98 a răspuns:

Astea care? Nu vad nimic.Iar pe un site de dating ai cam 0, 5% sanse sa gasesti ceva serios. Aplicatiile alea sunt pline ochi de conturi false sau inactive.Am mai gasit unele proaste care isi fac cont acolo ca pe Facebook desi ele au relatie.Adica wtf, iesi afara daca ai deja pe cineva.Aici nu este Instagram.Iar multe dintre ele (aplicatiile) mai au o chestie foarte nesimtita, atunci cand trimiti mesaj la cineva sau cineva tie, nu poti citi mesajul fara sa cumperi abonament. Poate chiar sa nici nu iti spuna ca persoana respectiva nu iti poate vedea mesajul fara sa cumpere abonament vip.O aplicatie nesimtita de genul este okCupid.Eu am renuntat sa le folosesc dupa ce am vazut cum sta treaba.

| anonim_4396 explică (pentru siriusblack98):

Hmm. Ok, mă mai gândesc thinking

| Justme79 a răspuns:

Buna ești fata sau băiat că din msj tău nu reiese mai nimic happy