| Swae a întrebat:

O calitate si un defect?

31 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Calitatile si defectele sunt subiective in functie de societatea in care traim si dogmele lor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Calitatea 1 si are un defect din fabrica la guler. Sau hai sa zicem chiar calitatea 2.

| Simpatic a răspuns:

Niciodata in normal nu o sa plafonez, niciodata la banal nu o sa ma limitez.

| Celcestietot a răspuns:

Daca este o zodie cu care sunt compatibil, nu are niciun defect, doar calitati!

| LoveSleep a răspuns:

Să-i spună cineva Jatvigăi să-și propună să nu mai fie sensibilă.

| Swae explică (pentru LoveSleep):

M-am pisat pe tine de ras.

| LoveSleep a răspuns (pentru Swae):

Au sunat anii 80' că își vor glumele înapoi.

| Swae explică (pentru LoveSleep):

Te-ai uitat la noul Joker?

| LoveSleep a răspuns (pentru Swae):

Da

| gemeni6226 a răspuns:

Calitate? Pot sa fac orice imi propun.Defect? sunt prea sensibila.

| Swae explică (pentru gemeni6226):

Aici ne luam de mana.

| deeeaqq a răspuns:

Calitate: calmă.
Defect: mă atasez repede de persoane.

| Swae explică (pentru deeeaqq):

Du-te deeeaaaaq

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Calitate- Loial ( din toate punctele de vedere si la orice )
Defect - Nu sunt punctual

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calități am prea multe, nu știu ce să aleg.
Defect: impulsiva

Răspuns utilizator avertizat
| Swae explică:

Cate avem in comun

| Swae explică:

Ai fantezii doar cu minori?

| Swae explică:

Bine ca nu esti tu prost

| Swae explică:

Ce nu-ti convine ma, prapaditule? Bine ca ai regrete fata de mine.

| Swae explică:

Esti foarte penibil cu mesajele astea. Ti-as sugera sa incetezi si sa nu mai fugi de hingheri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Swae):

E troll.Doar în ultimele zile i s-au suspendat două conturi.Cine ştie câte şi-a mai făcut şi câte o să-şi mai facă. laughing

| Swae explică (pentru anonim_4396):

Ce terminat. El asa incearca sa-si faca prieteni. laughing)