| Vodkas a întrebat:

O curiozitate :*! Ce părere aveți despre majorate? big grin În ultimul timp am auzit din ce în ce mai mulți tineri care numai vor majorate, petreceri cu zeci de invitați și cu atâta cheltuială. Unii vor mașină, alții vor o plecare la mare, alți nu vor nimic. thinking Voi ce vreți? Ce părere avețibatting eyelashes? kiss

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa beau, manc pe chetuiala altora logic ca asta vrem cu toti da na in fine ce sa spun eu cred ca traim ca sa ne dorim ceva sa luptam pentru ceva

| CinevaNou a răspuns:

Mi se par o mare porcarie majoratele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mi-am facut "majoratul" asta. Niciodata nu i-am inteles rostul. Nici cu zilele de nastere nu ma omor. Adica ziua mea sau a unui prieten...insa am admiratie deosebita pentru persoane speciale care au avut o contributie mare in lume(savanti, artisti, scriitori, etc.). Adica unii oameni merita sa fie nemuritori.