| baietzelu a întrebat:

O data cu venirea zilei de 1 Martie si a primaverii iti doresc ca in fiecare zi sa infloreasca o floare in viata ta.

Sa ai o primavara minunata din toate punctele de vedere.

Tuturor fetitelor/fetelor/femeilor.
La multi ani!

Răspuns Câştigător
| Mystique a răspuns:

Multumesc la fel! Dragut din partea ta happy

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mulțumesc și tu să ai o primăvară însorită.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Multumesc baietzelu pentru ca ai specificat si femeilebig grin.La fel iti doresc si eu tie!

| elena a răspuns:

Multumesc pentru urare si fii mereu alaturi de noi cu asemenea ganduri bune.

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Multumim...mai ales ca urararea vine de la un "baietel"!

| DeNyyy a răspuns:

Multumesc la fel. o primavara cat mai frumoasa si cat mai luminoasa sa ai

| Alisa a răspuns:

Multumes frumos! Si tu de asemenea sa ai o primavara cat mai frumoasa si colorata!hee hee :*

| Andreea_8014 a răspuns:

Multumim love struck
Si eu iti doresc sa ai o primavara frumoasa, alaturi de cei dragi tie
>:d<

| lost.in.rain a răspuns:

Multumim!:*

| anachida a răspuns:

Salut! Baietzelu iti multumesc! Toate bune! Asemenea si tie! O zi buna! pa pa

| baietzelu explică:

Multumesc si eu tuturor!

Răspuns utilizator avertizat