| marrtinastoessel a întrebat:

O fata mi a furat profilul si numai pot intra cine imi da ceva sa fac dau funda!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Intra in legatura cu suportul tehnic si le zici beleaua. Ce cont aici pe TPU?

6 răspunsuri:
| marrtinastoessel explică (pentru mgtow):

Pai am incercat dar nu merge

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu ai ce să faci, ai pierdut contul!

| mgtow a răspuns (pentru marrtinastoessel):

Cum sa nu mearga, le zici numele de utilizator in caz ca nu la schimbat si vor vedea ei ce pot face.

| marrtinastoessel explică (pentru mgtow):

Bine am sa incerc

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da' ce-aveai, frate, pe profilul ala? Codul de la Fort Knox? (Google it!)

| darrio2007 a răspuns:

Nu avea cum sa ti-l fure.Decat daca i-ai dat parola.Si nu mai este furt.