| anonim_4396 a întrebat:

O femeie din Vaslui este denigrată pe Facebook. Se spune despre ea că este nebuna, virgină, că profita de copii, că îi schimbă mama ei șosetele. Apoi se spune că nu este nimic adevărat. Ce credeți despre acest subiect? De ce credeți că este denigrată?

Răspuns Câştigător
| isemilia a răspuns:

Cred ca cei ce fac acest lucru sunt,,, imaturi. (in cel mai bun caz)

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă evită ( e vită). La modul serios, li s-a pus pata pe ea. Sindromul găinii verzi, pe care celelalte găini o ciugulesc crezând că este iarbă, până moare.

| CostinAlamariu a răspuns:

Wow incredibil, zic despre ea ca e virgina? Vai de mine ce denigrare imensa! Incredibil cat de denigrator! Cum de nu s-a sinucis pana acum de la aceasta oribila denigrare?

| Invictusman a răspuns:

Neinteresant