| DjYeti a întrebat:

O idee de povestire fantastica? Funda pentru cel mai bun raspunshappy

Răspuns Câştigător
| Nymeria a răspuns:

Pai depinde de ce poveste, sa zicem ingenul lui Tolkien, pai ti-ar trebui o lume in care sa se desfasoare povestea-tu alegi istoria, obiceiurile, creaturile, etc-un conflict, in majoritatea povestilor fantazy e un lord intunecat care ravneste la dominatia lumi, dar in ultimul timp au aparut carti care nu mai implica lupta dintre bine si rau, si aici ma refer la GRRM cu al sau Cantec de gheata si foc. Daca vrei o idee citeste seria ai ce sa te inspiri de acolo

| DjYeti explică (pentru Nymeria):

E cam tarziu, aveam nevoie la scoala prin mailaughing nu e nimic, multumesc mult, poate foloseste la anulbig grin funda o primesti oricumhappy

1 răspuns: