| ș53fan a întrebat:

O întrebare...la modul general spusă! Nu are legătură cu mine! Doar vreau să aflu motivul! Să luăm o x fată și un y băiat... într-o zi x îi trimite lui y poze cu ea...pe social Media... Acest lucru...ce poate însemna?
Repet, vorbesc la MODUL GENERAL!

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Am avut un stic plin cu poze primite de la pustoaice de 16 17 ani... Nu am facut nimic special, doar mi-am bucurat 'ochisori'. Ce sa spuna? nu spun nimic, femeile iti dau doar semnale, trebuie sa fi istet sa le prinzi. Rar femeie care vine la tine si iti spune " Fraiere, pune puta pe mine, ca de nu ma duc la altul ' de obicei femeile se asteapta sa visezi.Crede-ma, iar la unele femei e bai mare daca visezi, la altele e bai ca nu visezi happy cand voi gasi rezolvarea acestui mister te voi cauta tinere. big grin

| OldSoul a răspuns:

Ii trimite din senin?
Cei doi au mai vorbit in prealabil?

| ș53fan explică (pentru OldSoul):

Da...au mai vorbit! Dar a fost o chestie care i-au făcut să se certe și până la faza cu trimisul pozelor mi-a spus că nu a mai știut de ea nimic

| OldSoul a răspuns (pentru ș53fan):

In acest probabil a trimis aceea poza pentru a stari converatia.
Sa sparga gheata cum s-ar spune.

| Hammurabi a răspuns:

Vrea atenție şi un fraier pe care să-l facă admiratorul ei.
Am zis un fraier, dar sunt convins că în afară de y a mai trimis poze la încă jumate de alfabet. laughing))))

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Cauta atentie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La modul general, dacă fata y îi trimite lui x (care nu consideram a fi persoana de față, adică un disperat care de 3 ani își plânge îndrăgosteala pe aici) înseamnă FIX NIMIC

| ș53fan explică (pentru anonim_4396):

Auzi...dar ce te *** pe tine grija ce întrebări postez? E cumva site-ul tău și regulile tale? Nu! Așa că dacă nu îți convine...nu știu de ce te mai chinui să răspunzi! Oameni de doi bani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca vrea sa o umfli cu niste complimente.

| Catalina990099 a răspuns:

Nu ai spus in ce relații sunt cei doi. Dacă au o relație nu mi se pare nimic iesit din comun.pana aici. Dacă sunt prieteni, cam pa fel. Dacă vei doi nu se cunosc e cam ciudata x laughing