| Costel979 a întrebat:

O intrebare pentru ascultătorii de muzică adevărată, unde aș putea să găsesc manele asa mai faine? Alea mai noi, NU noi in sensul alea din trending, gen să nu fie din alea de tip vechi, sa meargă si in masina si sa o asculti asa cu mai multi, gen Iuly Neamțu, Costel Biju, Cristi Dules, Salam, Susanu, Tzanca si altii care au melodii faine da nu is asa cunoscuți, da sa fie mai smechere asa, nu doar de iubirelaughing

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=t7Gz8jJOLAk asculta electronica de calitate

| Costel979 explică (pentru mgtow):

Eu am zis muzica bună

| mgtow a răspuns (pentru Costel979):

Alea vechi sant bune, ce iese acum nu mai e asa misto din pacate

| DoarBogdan a răspuns (pentru Costel979):

Notiunea de "buna" descrisa de tine, este efectiv abstracta. In timp ce pentru tine "bun" inseamna un lucru, si respectiv o melodie, pentru o alta persoana ( si sunt cam 7.864.416.552 de persoane in lumea asta) acel "bun" inseamna cu totul altceva. Si nu este de condamnat, este ceva perfect normal big grin

| LoveSleep a răspuns:

Nu se mai asculta muzica bună în ziua de azi...

| CostinAlamariu a răspuns:

Ce legătură are muzica adevarata cu manelele? Absolut niciuna.

| Ntlug a răspuns:

Troll