| LanaDelRayFan a întrebat:

O intrebare pentru baieti si va rog sa fiti cat se poate de sinceri: ce cadou ati vrea sa primiți de la iubita voastra de ziua voastra de nașterere? Funda pentru cele mai originale idei!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Dacă eu spun că mi-aș dori x sau y nu înseamnă că e tot una și cu dorința iubitului tău doar pentru că suntem amândoi băieți. Oamenii sunt diferiți așa că tu îl cunoști cel mai bine și dacă nu iti dai seama de una singură ai putea să afli subtil tot de la el. Eu personal ma mulțumesc daca imi e alături și bem ceva împreună, petrecem timp. Succes!

8 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Cel mai bun cadou este sa fie alaturi de tine, banii sau lucrurile nu conteaza.

| Mosotti a răspuns:

Cel mai frumos cadou pe care as vrea sa-l primesc de la iubita mea, e ea insasi. Conteaza mai putin ce-mi aduce, poate asa ca gest sa-mi aduca orice chestie marunta care-mi place, fie si o ciocolata.

Asa ca daca iubitul tau te iubeste, asa ar trebui sa gandeasca, si s-ar bucura foarte mult orice i-ai aduce. Nu trebuie sa-i aduci ceva nu stiu cum ca sa se bucure mult.
Dar daca vrei tu sa ii iei ceva anume, sigur, poti sa-i iei adica din cauza ca te bucura pe tine mai mult daca-i iei cutare, insa din punctul lui de vedere trebuie sa gandeasca cum am zis.

| Holiday a răspuns (pentru Mosotti):

"Cel mai frumos cadou pe care as vrea sa-l primesc de la iubita mea, e ea insasi."

Macar de ziua ta s-o ai.laughing

| Mosotti a răspuns (pentru Holiday):

Si asa si mereu, e normal asa, ea sa fie cadoul meu, eu cadoul ei, dar am zis si sa aduci ceva asa simbolic. Insa daca stii ca celalalt vrea ceva anume si poti sa-i aduci, sigur ca e f bine. E un cadou frumos ca incerci sa-i dai ce doreste, si mai ales asta arata mai mult ca-l iubesti sau o iubeti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bicicletă electrica

| RowseRj a răspuns:

O consolă de joc dinaia gen joc video portabil sau o cameră foto. Dacă aș fi băiat.

| Luk123 a răspuns:

Preservative!
No stai nu mă înjura că ai pus încrebarea la categoria dragoste și sex!

| LanaDelRayFan explică (pentru Luk123):

Trebuia sa fie dragoste SAU sex atunci laughing