| Hyacinth a întrebat:

O intrebare pentru barbatii care NU sunt atrasi de femei supraponderale:

Nu sunteti atrasi de ele pentru ca le considerati o provocare?

Am citit asta pe TPU
''O fată mai "rubensiană" (rubenesque în engleză) reprezintă o provocare, e ca și cum le-ar spune direct "hai să vedem dacă ești în stare".'

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Nu sunt atras pentru ca nu sunt atras, excesul ala de grasime nu mi se pare nimic provocator, nu rad de persoanele de genul pentru ca nu-i frumos dar in primul rand o persoana supraponderala e plina de probleme de sanatate, iar in al 2-lea rand e treaba estetica, nu au forma feminina, nu stiu...am zis o parere sincera, acum daca a deranjat aia e, nu pot fi ipocrit zicand ca sunt atras si in realitate sa nu ma uit dupa astfel de persoane. Vorbim de supraponderale, nu de tipe putin mai plinute, vuloptoase si cu forme mai proeminente sau nu, dupa caz.