| Maxim96 a întrebat:

O intrebare pentru cei din Romania.Cine stie limba rusa?(stiu ca intrebarea e cam stupida,dar sunt curios, sunt din Moldova)

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

Din Romania? Mai, nu cred ca tineretul de acolo sunt asa interesati de rusi. Ei tin numai cu americanii. In schimb sunt persoane care au peste 40-45 de ani care inca cunosc rusa.

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Intrebarea nu e asa stupida, doar ca nu vei gasi foarte mult tineret sa stie limba rusa. eventual persoane trecute de prima tinerete.