| SummerSmile97 a întrebat:

O intrebare pentru cei din suceava...
Cat costa un abonament lunat la autobuz pentru elevi?

Fundita :-)

3 răspunsuri:
| Georgiana2905 a răspuns:

In jur de 50 lei, stiam eu ...Acum nu iti pot spune nimic cu exactitate. Dar e mai ieftin daca ai nu stiu ce chestii.

| diia_3959 a răspuns:

15 lei - elev
cei cu handicap 0lei happy
50, pretul intreg. pentru persoanele care nu sunt elevi ]laughing[ sau varstnici
funda, ralu?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era 15 lei, dar din acest an (2011) am inteles ca elevii nu mai beneficiaza de reducere, deci vor plati pretul intreg de 50 lei.
Asta desi zilele astea am citit in ziare ca abonamentele vor ramane la acelasi pret (15 lei elevi si 50 lei...).