| Slovcehov a întrebat:

O persoana nu prea energica poate sa devina pasionata de sport?

5 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

O persoană nu e energică tocmai pentru că nu face sport. Dacă nu te simți energic după un antrenament, faci ceva greșit.

| oglindasultanului a răspuns:

Are nevoie de mancare mai buna laughing fa-ti un control, poate esti bolnav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți lua ceai verde de dimineața pentru energie ajuta dar nu seara ca provoacă insomnie. Mănâncă mai sănătos și mi putin și o sa fi mai energic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai dacă are o motivație puternică sau își "educă" creierul în acest sens.

| Cheo0S a răspuns:

Eu sunt cea mai lenesã persoana posibila. Si sunt pasionat de sport.
Foloseste si tu sportu ca un cope mecanism-daca te enerveaza cineva te descarci facand sport. laughing