| andreiutzumc a întrebat:

O prietena a scris aceasta carte puteti sa imi spuneti pareri despre carte?

https://www.wattpad.com/537180010-empire-of-blood-capito lul-01

Este doar un capitol

1 răspuns:
| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Nu-i rau, descrierea e bunicica, totusi virgula se scrie legata de cuvantul anterior ( ex: cuvant, alt cuvant) si nu trebuie sa folosesti "-" pentru a separa "detaliile suplimentare" (habar nu am cum sa le spun, la romana, noi facem doar Harap Alb si dirigentie), virgula ajunge:
Ex
....roata deformata a carutei, unde trona minuscula cusca, trezindu-se...