| Pitic a întrebat:

O prietena vrea sa imi trimita un colet numai ca mi, am schimbat domiciliul si adresa din buletin e cea veche, are ceva daca scriu pe pachet adresa actuala si numele meu de familie adica pachetul pe care mi.l va trimite trebuie sa vina pe adresa de p scrie pe pachet dar are ceva daca nu scrie in buletin ca locuiesc acolo?
a si app am nu am inca 18 ani pot ridika colete?

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu poti trimite colete decat celor care au adresa de pe buletin la adresa unde trimiti tu coletul. Pentru ca se ridica pe baza de buletin.
Poti ridica colete, ca ai buletin!