| Ben. a întrebat:

O vreau pe moony inapoi. mi-e dor de ea! e cineva care stie de ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai apar si eu, merci ca nu m-ati uitat, dar nu pot posta decit de 5 ori pe zi si postarile apar la coada, trebuie sa dai un timpit de click pe ele sa le vezi. Iar in rest postez anonim, dar alea apar dupa citeva ore.
Dr.BenZona. n-am ris frate, ca mi-esti simpatic big grin am glumit ca si eu am avut umaru rupt (clavicula mai precis) in ianuarie si m-am chinuit o luna tongue
Moony nu mai apare nici pe mess, imi pare si mie rau ca nu mai e cu noi.
In alta ordine de idei si eu vreau multe si in special pe cineva anume, dar se pare ca vreau degeaba. Viata e nenorocita rau, deci liber sa ma impusc, ca nu vad ce scapare mai am tongue

28 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

O stiam si eu, dar n-am vorbit cu ea.

D c ti-e dor, a plecat?laughing

| Ben. explică:

Uf, avea un fel de a raspunde ...de care mi-e tare dor. ce mai incoace incolo, imi placea de ea, dam it!

| JackieSue a răspuns:

Ce fel?

da exemplu

| okei a răspuns:

Stiu eu pe cineva moony? o poti descrie?rolling on the floor

| Ben. explică:

Pai, nu-mi amintesc exact! am ramas cu o amintire placuta. mi-am dorit mereu sa o vad din nou raspunzand. e ca si cum ai mancat o prajiturica buna ...gustul ramane impregnat in cortex...si parca ai mai vrea o bucatica. sweet thing moony!

| Ben. explică:

Moony era dragalasa si finuta. avea un aer de lolita si niste argumente transante... ce mai ...era moony!

| hândel a răspuns:

Nu, dar as vrea.

| Ben. explică:

Chiar nimeni n-o stia pe moony?

| JackieSue a răspuns:

Era o "chimie" intre voi de o vrei atat de mult?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moony nu se va mai reantoarce pe site.imi pare rau sa spun asta. oricum, era o fata deosebita.

| ioanaa a răspuns:

Ba da, eu o stiu. Si ai dreptate, era un condiment bun pentru acest site.

| Ben. explică:

Enigma, tu ai detalii?

| Ben. explică:

Nu era chiar chimie, mie imi placea de ea. parerea ei despre mine n-am ajuns sa o cunosc fiindca a plecat. ce pacat...si cand ma gandesc din ce motive...imi vine sa-njur!

| psiholoaga a răspuns:

Si mie. O tipa foarte tare.

| ioanaa a răspuns:

Dar lui Bro nu ii simte nimeni lipsa?

| psiholoaga a răspuns:

Ioanaa, care bro?big grin Glumesc, bro a mai aparut in cate un comentariu, cu Sforta sa misterioasa. Sor-mea are o insigna cu "How can I miss you, if you won't go away?!" (Cum sa-mi fie dor de tine, cand nu mai pleci?)

| Ben. explică:

Bro a ras de mine cand ma durea umarul si nu mai vreau sa vorbesc cu el. desi ii simt lipsa. dar mai tare imi lipseste moony. si bibitza care a luat bacu' si zace intr-un orgasm enorm de cand a aflat rezultatul.

| ioanaa a răspuns:

Da, stiu ca mai apare din umbra, dar abia astept sa iasa la iveala de tot laughing Chiar, si pe Bibitza nu am mai vazut-o de ceva timp. O fi ocupata cu inscrierea la facultate.

| DMV a răspuns:

Voi pleca si eu in scurt timp... Imi va simti cineva lipsa oare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BRO-tu esti utilizatorul fara chip! esti pa inviziblewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi bro? am eu un pistol cu apa, nu prea mai merge, ca l-au rupt aia mici, dar la nevoie... ce nu fac eu pentru tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Zazu, s-ar putea spune si asa, ca sint pe invizibil. M-as face de tot invizibil. Daca m-ati vedea cum merg cu cursiera printre masini, ati crede ca-s nebun, ma claxoneza si ma injura soferii tot timpul ca merg printre benzi si uneori mai ating cite o oglinda care zboara si face poc pe sosea rolling on the floor Mi-am julit miinile, o sa-mi iau manusi de ciclist, am indoit portiere, dreak, da acum parca as face putin intr-o parte si devin invizibil definitiv. Ca tot mi-a prezis un disperat de la volan ca o s-o patesc intr-o zi. In ultimele zile, sint asa de "fericit", ca ma gindesc daca nu merita sa-i implinesc aluia prorocirea big grin Oricum voi nu stiti despre ce-i vorba, mai bine tongue
P. S. Ei dar n-am inebunit ce dreak, ca vreau sa va stresez in continuare devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce vrei sa ii faci daca o vrei atat de arzator? smug laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa ne laudam fiecare cu problemutele lui? tulai doamne! s-ar putea sa castig!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat, ai voie doar 5 raspunsuri, fir.ar sa fie de treaba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neh Zazu, la asta nu ma bag, ca eu n-am probleme, eu sint omul fara probleme... cred rolling on the floor
Dap mai am dreptul la doua postari pe ziua de azi si pe urma incep iar din umbra (da alea apar dupa citeva ore) rolling on the floor
Apropo de pistolu ala cu apa, e bun cind mai scoate capu pe geam un sofer nervos, sa-i tzishii un jet de apa in ochi si pe urma ne luam la trinta printre masini rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Not really... n'am mai vazut'o nici pe mess deloc.

| Ben. explică:

Glumeam un pic bro.

delight :te referi la ce ne gandim amandoi?