| PsyhoChild a întrebat:

Oameni de pe TPU, care este povestea voastra despre cum ati pierdut sau ati pus in greutate si cum v-a afectat viata?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am slăbit la cure de slăbire și m-am îngrășat când am neglijat. Fișa mea medicală nu este publică dar te asigur că obezitatea îmbolnăvește și handicapează din proprie experiență.

| xeum a răspuns:

Pe la vreo 13 cantaream aproape 110, dupa aproximativ 2 ani ajunsesem la 75 si asa am ramas pana la 17. Dupa ce m-am apucat de box si sala am luat considerabil in cateva luni aproape 10 kg si asa am ramas si asta mancand sanatos.
Atat mental cat si social am fost foarte ok si cu kilogramele in plus.