|

Oamenii nu ma lasa sa intru la ei in curte sa mananc din frigiderele lor ceva,as intra la ei in casa dar ei imi provoaca frica,da ce,sunt casele lor sau sunt casele existentei,n-am voie sa mananc din mancarea existentei de la ei din frigider? Imi provoaca frica, ce sa fac?

10 Raportează Evaluează
10 răspunsuri:
| a răspuns:

Haaaaaaaaaaaaa esti culmea

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns (pentru RAY):

Ce preferinte culinare ai?

| explică (pentru RAY):

Ceva carne,ceva afumaturi, carnati, funduri de gaini crocante, mi-ar placea sa vad ce au oamenii prin frigidere, ar fi o zi perfecta.

| a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Dar tu ce ai?

| explică (pentru RAY):

Eu am mancare pe care vor altii s-o mananc,daca mi se pune orez in fata mananc o lingura si vreau altceva,nu pot fi sclavul unei farfurii,am lebenita, carne de oaie, dar nu-mi convine, vreau diversificari, nu-mi place sa ma supun.

Omule daca cineva ti-ar lua mancare din frigider ai fi fericit?

| explică (pentru RAY):

Nu,n-as fi, instinctul mi-ar spune sa-l gonesc, totodata mi-ar fi scarba de acest instinct animalic.

Atunci de ce crezi ca alti nu te lasa?

| explică (pentru RAY):

Altii nu stiu ce ganduri au si in ce situatie financiara sunt, nu vreau s- fac de foame ci doar de curiozitate, de dragul de-a trai experienta, cred ca m-ar privi cu ochi rai si eu m-as simti incomod la un moment dat, m-as simti ca un hot desi nu asta mi-e intentia.

| a răspuns:

Ti-as baga eu niste carne in frigiderul tau...sa ai ce manca.