| DANNY1004 a întrebat:

Oare adminele de pe TPU au mintile murdare?
Aseara am gasit un test pe net cu imaginea asta:
https://secretele.com/......resant.jpg
Era de pe alt site, nu il mai gasesc pe acela, dar oricum era exact imaginea asta. Si scria acolo ca adultii vad doi oameni si copiii vad delfini. Mi s-a parut interesant, asa ca am pus o intrebare pe TPU, ca sa vad cine si ce vede.
Cand m-am uitat acum sa vad daca a raspuns cineva si ce a scris, m-am trezit ca intrebarea era stearsa.
La interpretarea testului scrie (copy/paste):

"INTERPRETARE :

1. Studiile au demonstrat faptul ca toti copiii nu pot observa cuplul din imagine pentru ca nu au in minte asemenea imagini, in schimb ei observa cu usurinta 9 delfini……Surprins? Mai priveste inca o data imaginea si te vei convinge….

Noteaza : Acesta este un test pentru "mintile murdare". Daca iti ia mai mult de 3 secunde sa observi delfinii…. atunci ai o problema…. "

Deci la cine credeti ca era problema? La intrebarea mea sau la adminele de pe TPU?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mai exact ti a fost stersa intrebarea? a fost raportata si poate stersa automat, nu cred ca trebuie jignite adminele TPU, ai posibilitate sa dai sa isi vada din nou intrebarea daca e regulamentara, pe TPU impresile nu sunt intrebarii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm.Mai bine puneai si tu link-ul direct de la imagine, il puteai ridica direct pe imgur.
Cat despre ce ai scris la final, as zice mai degraba ca ti s-a reportat intrebarea de catre alt/i user/i.Reposteaz-o daca doresti, ma indoiesc ca va sta cineva sa iti citeasca printre intrebari daca si ce ai mai (re)postat. happy

| DANNY1004 explică (pentru anonim_4396):

In intrebarea stearsa am pus imaginea pe imgur, pentru ca nu voiam sa stie lumea ca e un test, dar acum nu mai conta asa ca nu avea rost sa mai fac asta.
La mine apare ca intrebarea a fost stearsa de admini.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DANNY1004):

Si mie mi-au fost sterse 2-3 raspunsuri care nu incalca in nici un fel regulamentul.C'est la Vie.Intrebari la fel, de pe un cont mai vechi.La una dintre ele chiar ma ofticasem, era importanta pentru mine.Si ce am facut? Am repostat-o o idee mai diferita spre final unde am mentionat ca intrebarea respecta regulamentul intrucat nu este tema de casa (asta este un context diferit, acolo era vorba de o poezie). Deci, si deci.
Ramane la atitudinea ta cum procedezi, in caz ca vei insista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot nu vad delfinii...