| anonim_4396 a întrebat:

Oare cate ore voi face din Ardeal pâna-n Moldova? Mai precis ruta Sibiu-Falticeni? Nu cu trenul, cu masina personală. Daca pornesc maine la ora sapte-opt dimineata, ajung in cinci ore, maxim sase? Cine-a mai facut traseul asta?

Răspuns Câştigător
| DjOmnipresent a răspuns:

Presupun ca cea mai rapida ar fi pe DN14, cam 5-6 ore, cu trafic

4 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Fiinţă? Ai fost in Suceava şi nu m-ai anunţat. straight face
Sincer? Du-te naibii. Da, sincer.
Ai citit bine.
Te felicit.
Bruneto'. oh go on

Semnat: Liviu blondul.

| Cruciuliță a răspuns (pentru Liviucu):

Ma draguteii mei, ce va tot tachinati voi doi pe aci? De ce nu va intalniti voi doi acolo (ea n-ar fi avut cand sa se intoarca, acum o ora era acolo- la tine blondutule) si „faceti-o" fir-ar al naibii ca sa va linisttiti.eu stiuca va adorati mult laughing
Flor daca citesti vreodata sa nu-mi dai in cap cand revii, sa vezi ca nu v-am sfatuit de rau. dati-i tare, e timpul vostru laughing

| Liviucu a răspuns (pentru Cruciuliță):

Sincer nu aveam nici o treaba cu ea si nu pot sa spun ca am vreouna acum. Dar la ce mesaje frumoase am primit de la ea cat si ceea ce stiu despre ea, eram sigur ca o sa ma atasez de ea intr-o oarecare masura. Dar daca vrea sa fie orgolioasa si se supara asa de tare dand vina pe un comportament al meu care nu ma reprezinta atunci cand sunt suparat (unul sunt pe net, altul in realitate) atunci asta este. Oricum m-am saturat sa stau dupa fundul ei (foarte rar o fac, si nu cu oricine) desi sunt baiat si imi place asta (aici ma refer strict la fundul ei care sper sa fie bombat). N-am sa mai intru de azi pe aici ca sa nu mai fiu tentat sa ii citesc frazele sau sa ma fac de ras rugand-o sa inceteze. Cand o sa fie hotarata si cand isi va da seama ca pe noi ceva ne leaga (stie ea din ce punct de vedere ma refer) sa ma caute. Ca avem nevoie mare unul de celalalt dar ea se multumeste cu TPU si cu putinul vad. Deh. O zi buna.

| Cruciuliță a răspuns:

La ordinele tale, domnita! Zi ma, ce-i? Cand te-ai intors, la ce ora? Ce-ai cautat acolo? Sa nu-mi spui ca te-ai dus după prietenasul tau de pe aici, până la urma v-ati intalnit, asa-i laughing?