| Meme10Meme a întrebat:

Oare cati romani traiesc in Valea Timocului cu adevarat? E clar ca propaganda sarbeasca minte. Eu unul cred ca exista cel putin 150.000 de romani acolo caci acum 100 atatia erau... Am auzit surse cum ca sunt chiar 250.000...

4 răspunsuri:
| LittlePoppy a răspuns:

Romani-romani? Cred ca toti sunt acum corciti cu sarbii.

| Meme10Meme explică (pentru LittlePoppy):

rolling on the floor Pe aceeasi logica, si transilvanenii sunt corciti cu maghiarii.

| LittlePoppy a răspuns (pentru Meme10Meme):

Sa stii ca da! Nu te tavali de ras, ca gresesti.
Stii cate familii mixte sunt? Stii ca majoritatea tin ambele sarbatori de Paste? Cu dragostea nu te pui.

| Meme10Meme explică (pentru LittlePoppy):

rolling on the floor Deci trebuie sa le dam Ardealul ungurilor? Block