| chiftelutacrocanta a întrebat:

Oare ce se intampla cu acei oameni care intra pe TPU o vreme, par interesati de site dar dupa o vreme nu mai intra deloc?

10 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

M-am aflat in aceasta categorie candva, desi o pot spune ca viata de zi cu zi pe care o avusem nu mi-a mai dat timp sa mai intru pe site cateva luni bune, asta pe cand locuiam in Grecia.

Sunt anumite persoane care cauta cateva raspunsuri la ceea ce ii macina si apoi nu mai devin atrasi de acest site, nu au pasiunea de a da raspunsuri precum sunt membrii activi ai site-ului.

Alti isi uita sigur parola sau e-mail-ul si posibil sa amane momentul de a-si reface un nou cont.

Alti nu mai au timp de el, intervin fel si fel de "cereri" ale vietii.

Sunt destule motive care se ascund in spatele monitorului ceea ce ii face sa nu mai se conecteze pe site.

| RAY a răspuns:

Uni au si viata nu doar sasi piarda timpul

| justanotheruser99 a răspuns:

Pur si simplu nu vor sa ajunga ca tine. E trist la 30 de ani sa nu ai familie, loc de muca si sa iti peteci toata ziua in fata calculatorului. Dar, hey! Daca iti place asa, cine sunt eu sa iti spun ce sa faci? E decizia ta.

Răspuns utilizator avertizat
| justanotheruser99 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

E aproximare. Nu am de unde sa stiu cati ani ai. Si sincer, nu e treaba mea.

Răspuns utilizator avertizat
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Si eu m-am aflat in aceasta categorie am lipsit cu saptamanile de saptamani intregi nu am mai intrat pe TPU.
Bine nici acum nu intru asa des pe el doar cand am chef si cand nu prea am ce face si din curiozitate ma mai uit la notificari.
Poate nu mai intra din plictiseala sau ca au altceva de facut sau ceva de genu oricum sunt altii care au cont de TPU si nu l-au folosit de mai bine de 3 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi vad de viata lor.

| ălkjmhgf a răspuns:

Îşi trăiesc viața.

| NotMyFault a răspuns:

Realizeaza cate ar putea face in loc sa isi piarda vremea pe aici.
De exemplu eu stau pe aici cand ma plictisesc si nu am ce face.