| mentholinks a întrebat:

Oare cum e sa ai dusmani care stii ca vor sa te omoare?

35 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti o vedeta nedescoperita, pai ce s-a intamplat vrea umbra ta sa te ucida?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

A vrut baiatul ales de mine, a ales el alta, asta s-a intamplat.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Poftim,ce ciripesti acolo?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Si fetei nu i-a ajuns baiatu, se baga peste mine sa imi fure viata sa ma elimine definitiv din existenta.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti indragostita, iar drame

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Dezamagita.
Chiar ma gandesc foarte mult la repliciile care mi le dati pe aici, si incep sa plang ce viata absurda incredibila am.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce viata ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

N-am ca de fiecare data cand faceam ceva, s-a jucat cate un cuplu in treburile mele.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa fac spam, deschide mesajele sa vb

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Lasa, ca eu regret cand vorbesc de aiurea. Si regret ca nu dispar postarile cand le sterg, doar muta pe anonim, nu e corect la altii merg sterse.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu esti singura, toti avem probleme. insesmna ca reprezinti o amenintare daca vrea sa te elimine, te considera un inamic periculos ceea ce denota ca nu esti o pierde vara. stai chill, ca toti avem dusmani, viata nu iarta pe nimeni, fi tare si nu ceda.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Linistitor.
Ar vrea, dar nu prea pot, cel putin nu intr-o maniera sigura/legala.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hmm, obisnuit pentru acele persoane.

Sau din ce punct de vedere vrei sa raspundem?

| Mosotti a răspuns:

Tu nu ai dusmani care sa te omoare ca nu ai de ce, e doar o impresie cred. Esti vreun om politic important care incomodeaza pe alti rechini bogati?!

| Simpatic a răspuns:

Intrebarile astea puse de adolescenti care nu au sub nicio forma dusmani sau nu stiu ce sunt aceia este o forma manelistica de "arta" vizuala, si imi vin in minte versurile unui mare maestru al genului "am prieteni si dusmani, care ma golesc de bani"

| Celcestietot a răspuns:

Aici noi nu avem nici prieteni imaginari, dar de unde dușmani sad?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

E mai usor sa iti faci un dusman in ziua de azi decat un prieten. happy

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa este, mai greu (sau pe acolo) sa iti faci prieteni adevarati daca nu te dai dupa lume big grin. Multi isi fac prieteni daca as putea spune, actionand impotriva vointei lor, in sensul ca intra intr-un grup (de exemplu) din necesitate si spun mai mult nevrute, doar ca sa se integreze si sa capete un prietenas.

| SilentRain a răspuns:

Fain

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

A început numărătoarea inversă?

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

Pana la ce? laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Până când o să mai auzim de tine laughing

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

Sunt șanse mai mari sa te tratezi de Covid de cât sa scapii de mine

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Stiu dusmanii cine este SilentRain, cum sa se puna cu ea. Cred ca, COVID-ul daca afla ca a intrat in tine, iese fara sa mai stea pe ganduri.

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

Asta a sunat dubios - _-

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Nu, doar a sunat curabil (:

| SilentRain a răspuns:

Nu știu, de obiceii ii ucid dintr-o privire pe genul ala de cretinii

| mentholinks explică (pentru SilentRain):

Poti sa-ti dai seama cand un baiat vrea sa faca sex cu tine?

| SilentRain a răspuns (pentru mentholinks):

Idioata întrebare, ești băut azi?
Dacă ar fi după mine, mulți ar înfunda pușcările la penitenciarul Jilava

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o groaza interioara care nu-ti da pace, si in somn se intampla chestia asta. In realitate ii simti, te feresti de ei, devii mort interior in incercarea de a ii evita, de a nu le atrage atentia, de a te ascunde.
Fugind de ei in viata reala, te devoreaza dinauntru. Sufletul este atins de dorintele celorlalti si duce semnale mintii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te imbolnavesti de anxietate, chiar de boli mai grave. nu ar trebui sa stai cu gandul acolo, cainii care latra nu musca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-mi pare rau ca l-am bagat p-ala in seama, acum in tot ce scrie se refera la mine, ce incearca el sa-mi explice mie faptele.
Apropo, am venit pe site sa discut ce se intampla in lumea din afara tarii asteia, dar pare ca "cunoastem" alta existenta.
Nu stau intre dusmani cautand prieteni, nu stiu cu cine am de face, nu am incercat sa-mi fac prieteni aici.
Am incercat sa-mi fac prieteni cand aveam vreo 12-17 ani si n-a mers, si-au batut joc asta e mentalitatea lor.
Eu am trecut de faza cu prietenia, am inteles ca nu se poate, cei mai frumosi ani sunt inainte de 18, cand ajungi la 25, deja viata s-a facut, nu se mai incepe nimic nou, ramai ce ai devenit. Si-ti bati joc, de asta am blocat, ca nu mai vreau sa vad, la fiecare intrebare aceeasi persoana isi bate joc. M-am saturat de lupte, n-am cu ce sa ma lupt, sunt satula sa vad cum se rade de mine prin razboaie care nu vreau sa le lupt. Asemenea "bolnavi" nu merita deloc efortul meu, cu psihicul vostru este ceva, care va orbeste si continuati sa patati cu tampeniile voastre.

| mentholinks explică (pentru anonim_4396):

Pai cu psihicul meu chiar e ceva. Scuze daca te-am suparat cu vreo ceva. Numai bine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

Nu pot sa-i dau reply la celcestietot... (nu era vorba de tine de data asta)

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

80% din oameni radem de probleme cuiva iar restul ne plictisim, nimanui nu-i pasa de tine sa stii, numai te plange si spuneti tie insati