| SERIALS a întrebat:

Oare cum isi gasesc homosexualii si lesbienele perechea ideala?

10 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

La fel cum isi gasesc si heterosexualii perechea ideala.

| RAY a răspuns:

Nu exista asa ceva,hetrosexual, homosexual, bisexual cu toti suntem poligami, te plac pentru 4, 5 ani apoi next

| Drimmero a răspuns:

Cum si-o gasesc oamenii in general, bazata pe multe.

| T0T a răspuns:

Hai cu mine, să te învăț, frumosule. (nu e corect "frumosule"? dacă e de ce îmi apare subliniat cu roșu..."frumoaso" merge...ce încearcă să spună TPU? )

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ai baut petrol?

| GoldenZenith a răspuns:

laughing poate mult mai simplu decât cei hetero.

| oglindasultanului a răspuns:

Au crescut intr-un astfel de grup.

| JustBlackNoGrey a răspuns:

Dau 'search' in spitatele de nebuni big grin

| suntsuper a răspuns:

1.Esti obsedat?
2.homosexualii, transexualii si celelalte abominatii nu isi gasesc perechea ideala, ci doar se arunca la primul care e ca ei/care ii accepta
LGBT sunt doar 1-2% din populatie deci iti dai seama ca e greu sa gasesti "ceea ce cauti". probabil standardele lor sunt foarte foarte limitate avand in vedere circumstantele

Si acum serios: inceteaza sa iti tot exprimi sexualitatea aici pe TPU, ca nici restul(cu mici exceptii) nu o facem. Uite de aici vine ura si intoleranta fata de homosexuali/tranşi etc, pentru ca multi dintre voi tineti cu orice pret sa afle toata lumea ca sunteti asa si bagati lucruri de genul de gat(cum ai facut si cu intrebarea legata de tipul cu boxeri rosii)
Tine lucrurile astea pentru tine, te rog eu din suflet, ca eu chiar nu am nevoie sa aflu lucruri despre orientarea ta sexuala si fanteziile tale

| Darkwish90 a răspuns:

Sunt atâtea site-uri pentru ei?, se întâlnesc, vorbesc laughing)