| Sunflower1503 a întrebat:

Oare cum pot să mă uit la filme și seriale online de pe telefon Hwauei p8 lite, fara să intre viruși? Nu am antivirus, as incerca sa instalez cleaner, dar tot mi-e frica sa intru pe site-uri. Voi ați încercat? Daca intra viruși ce fac? Vechiul telefon cu filmele l-am umplut de viruși până a luat-o razna de tot.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Uită-te liniștit dar NU instala alte aplicații

| RAY a răspuns:

Depinde si unde intri

| Teo29 a răspuns:

Da-ti resetare la telefon din fabrica, salveaza ti contactele si datele importante inainte ( Super Back up recomand pe Android )

Ulterior, doar prin abonament Netflix poti vedea calitate si fara virusi. In rest, nu stiu ce sa-ti recomand...