| Joker3134 a întrebat:

Oare cum sunt oamenii anxiosi in alte tari gen Anglia din moment ce toate problemele pe care le ai sunt din copilarie... iar in Anglia la scoala nu este bataia de joc ca la Romania etc, parintii banuiesc ca nu sunt ca la noi?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Părinții, nu, dar copii, da.

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| TristanTzara a răspuns:

Da, știu. Și în Anglia mai au și câinii covrigi în coadă.

| MPersephone a răspuns:

Poti garanta ca in Anglia nu este ca in Romania, sau doar privesti filme si visezi? E cam stupid, nu crezi?
Peste tot sunt aceleasi probleme la acelasi nivel. Mentalitatea de diferentiaza. Mai cresti si vezi ca "problemele" de la scoala nu au nici o importanta sau influenta asupra vietii.