| RAY a întrebat:

Oare de ce cu unii nu poti discuta mai mult decat a barfi despre altii?

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Pentru că unii nu sunt capabili să spună în față ce gândesc.

| Plato a răspuns:

"Oamenii mari vorbesc despre idei, oamenii medii vorbesc despre lucruri şi oamenii mărunţi vorbesc despre vin." - Lebowitz

Fiecare cu nivelul lui.

| Iote a răspuns:

Pana acolo se limiteaza "cultura" lor.

| Hristos a răspuns:

Cine te barfeste virginel?

| SilentRain a răspuns (pentru Hristos):

Ești total pe lângă subiect, mai citește o data întrebarea
E alegerea lui ce face sau nu face, observ ca îți place să faci caterinca proasta din spatele display-ului asta nu denota un IQ ridicat

| RAY explică (pentru SilentRain):

Cand o sa imi spuna fata in fata atunci mai vedem, asa e doar un ratat, gunoi uman

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

N-ar avea curaj și chiar are trăsături de ratat, zilele trecute mi-a lăsat un comentariu de genul mahala, n-ai ce sa cerii de la el...