| MirceaCal a întrebat:

Oare e ceva mai trist pe lume decat sa ai ochi caprui si par saten?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu stiu, dar mie imi place specia aia.

| Drimmero a răspuns:

De ce ar fi trist? daca stii cum sa-ti aranjezi parul si se potriveste cu fizionomia ta, cu culoarea ochilor dai clasa celorlalte tipuri, iar parul saten e cel mai des conform unor studii, albeste mai greu din cauza pigmentilor, aici tine de genetica oricum, in functie de lumina isi schimba culoarea, la soare pare mai deschis, la lumina artificiala pare mai inchis la culoare, plus ca satenul e o combinatie intre blond si brunet, se potriveste pentru toate tipurile de ten, alb, negru, masliniu, galben si orice alta natie, ceea ce nu se poate spune despre celelalte culori ale parului, iar ochii caprui sau negri merg brici la parul asta, iti scoate trasaturile mega misto in evidenta, deci dupa cum se vede parul saten are o groaza de avantaje, semnat un mandru purtator de par saten cu ochii negri.

| SilentRain a răspuns:

Ohh baby te-ai întors
Tu ești troll-ul care a făcut o pasiune pentru Endoryca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar vrei un raspuns? Sunt situati cu adevat triste in lume. In plus iti poti vopsi parul si iti poti pune lentile de contact daca chiar doresti atat de mult sa iesi in evidenta, fie ca esti barbat sau femeie. Nu este nimic trist, uniformitatea poate fi atragatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fi blond cu ochi albastrii.
Ești troll.

| Gândesclarece a răspuns:

Da, sa fii prost!