| aly1alyca a întrebat:

Oare exista sirene in lac sau in ocean? ce credeti voi?

Răspuns Câştigător
| MarianaMadu a răspuns:

Nu cred ca exista. Daca ar fi existat cercetatorii ar fi gasit sigur niste ramasite (oase) ale acestor "creaturi".

7 răspunsuri:
| mihiai a răspuns:

Cati ani ai?

| PufffRozzz a răspuns:

Buna
@ Mary, acum cativa ani, niste cercetatori chiar au gasit pe o insula indepartata, un cadavru de '' sirena '', era mai mult o creatura, cu o coada ca a unei sirene. Uitati linkul: http://amuzament.bv-se.com/......502311.jpg

Bineinteles ca s-ar putea sa fie o facatura. Acum, nimeni nu poate sti.
Iar, in legatura cu existenta lor, poate ca au existat candva, dar acum sigur nu.

| PufffRozzz a răspuns:

@Privitorul, Da probabil asa este.

| Nebuneală a răspuns:

Nu cred in existenta lor.

| Petre a răspuns:

Nu exista.

@PufffRozzz in legatura cu sirena: Cand nu exista solutii de poze exista... Photoshop.

| Madnees a răspuns:

Vreau ca in imaginatia mea sa existe! dar in realitate nu prea cred!

| Malefique a răspuns:

Eu am vazut una in masina de spalatbig grin