| Ţiiţţţu a întrebat:

Oare exista zane? tu ce crezi?

Răspuns Câştigător
| YangMin a răspuns:

Zanele sunt niste personaje fictive din basme.In lumea cartilor exista dar in lumea reala nu.Desi nu exista, unii cred in ele.Dar daca crezi si vrei sa te intalnesti cu ele du-te in lumea basmelor (citeste o carte despre zane)si o sa le intalnesti in alta dimensiune!
Ceea ce in lumea noastra nu exista in lumeea basmelor sunt niste lucruri normale!

love struckFunda?love struck

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aha. NOname. Încântată de cunoștință.

| Ţiiţţţu explică (pentru NOname):

laughing Denysa... si mai incantatalaughing)

April
| April a răspuns:

Exista,cu siguranta; de obicei le vad mai cu seama barbatii:se pare ca fiecare are cate una.Si cel care le vede se numeste "zanatic", ne spune Nichita Stanescu.(Fiindca ai primit deja un raspuns competent, imi permit sa-ti dau unul poetic.Numai bine.)

| Tweetymrrr a răspuns:

Da măi, există. N'ai auzit de Andreea Marin?

| thegreatgatsby a răspuns:

Da,exista. in basme.

| Couragebv a răspuns:

Trebuie sa existe:X

| Ally99 a răspuns:

Sa fim seriosi! Logic ca NU! Cati ani ai ca sa intrebi asta?

| alexutza10 a răspuns:

Sa stii ca exista! Numai oamenii curati le pot intalnii! Eu am vazut odata una! Lasa-i pe aia care nu cred! Inseamna ca nu sunt demni de asta