| Joker3134 a întrebat:

Oare Franta e in carantina doar pe timp de noapte? Sau si pe timp de zi trebuie sa umbli cu declaratie?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Carantina mereu big grin

| N0xEterniS a răspuns:

Eu locuiesc si lucrez in Franta. Momentan suntem full carantina, iti trebuie ''certificat'' ( un document mai bine zis ) de deplasare.
Nu a fost niciodata carantina doar noaptea, acum ceva timp se inchideau barurile, restaurantele, cafenelele la ora 22:00, dar acum sunt inchise, ca si frizeriile, salile de sport etc.

Răspuns utilizator avertizat