| RAY a întrebat:

Oare lucrurile mai scumpe sunt mai bune calicativ decat cele ieftine?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

In principiu, da! Se spune ca "suntem prea saraci ca sa cumparam lucruri ieftine".
Dar asta nu-i o regula! Poti gasi si lucruri ieftine cel putin la fel de bune.
Ceva de citit:
http://solvabil.hotnews.ro/ghidul-cumparatorului-destept

4 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

In general, da, dar sunt si multe exceptii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca costa mult uneori pot fi bune si pot fi rele! Deci si DA si NU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine...oricum in general asa e, sunt mai bune, dar... sa nu cumperi falsuri care costa mult!

| D0A1V2i3d7 a răspuns:

Normal asa este :ce e mai scump este si mai de calitate dar exista si cazuri contrarehappy