| anonim_4396 a întrebat:

Oare n-ar trebui sa existe o triere de utilizatori, avand in vedere ca unii se baga in seama doar pentru a avea cat mai multe raspunsuri la activ? Eu daca sunt pe langa subiect, imi vad de treaba mea, nu ma apuc de dat raspunsuri eronate. Voi ce credeti?

20 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Ar trebui, dar cum? Ai vreo propunere? Cum ai vedea posibila aceasta triere?

| anamariarot a răspuns (pentru sabin89):

Probabil sa fie moderate raspunsurile de cei care detin platforma asta si la mai multe practici de genul, utilizatorul in cauza sa fie blocat, nu stiu.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru sabin89):

Dam fiecare cate o bila neagra celor pe care nu-i iubim. In juma de ora se inchide situl.

| MihaelaDart a răspuns:

Este imposibila sa se faca o triere a membrilor TPU, munca de sisif si fara cale de rezolvare, cel mai bine este sa-i ignori ori cei care aduc injuri, foarte simplu prin raportare profil. Daca ei continua a-si bate joc de intrebarile tale si iti trimit si mesaje private pentru asa ceva cu injuri, printr-un simplu printscreen poti trimite la admini si se va rezolva in cateva zile. Eu cel putin asa am facut cu cativa care doreau sa provoace cearta. Cei care raspund doar pentru simplu fapt sa intre in top, ii ignoram, asteptam urmatorul raspuns de la cineva care intr-adevar stia.

| T0T a răspuns:

Poți da pe lângă subiect și răspunsuri care nu sunt eronate. De exemplu eu zic că merele sunt fructe. Nu e eronat dar e pe lângă subiect. Singura eronată e întrebarea ta.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Nu mai fi rau,, fata are dreptate intr-un fel sau altul, n-o da la intors!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Nu are deloc. Site-ul își face bine treaba și triază cum trebuie.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Dupa cum bine stiam, deja sunt luat in vizor? Am scris in aceeasi intrebare ca eu si cu tine suntem vizati cand bagam fotbalul discutie si a fost sters raspunsul,, diavolisorule.
Tu lucrezi cumva la site? Scuipa tot

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

No laughing Însă sunt mulțumit de el și de conducere deși desigur că mai sunt lucruri de reglementat.
Tu cum mai ești?

| anamariarot a răspuns (pentru T0T):

Asta incercam sa zic si eu, ca mai sunt lucruri de reglementat.

| T0T a răspuns:

Nu vreau. Am tot dreptul să îți răspund.

| Fatamuntilor a răspuns:

Atata timp cat NU se incalca regulamentul, adminii NU vor face trierea.
Cel mult vor fi avertizati pentru raspunsuri irelevante!

| Fatamuntilor a răspuns:

Ai format incorect intrebarea
Ar suna mai bine asa,, Nu ar mai bine sa se scoata topurile sa se renunte la funde?
In principiu ai departe! Unii stau cu orele pe site doar pentru acel top, dar sunt si care ajuta.
Daca s-ar scoate topurile si s-ar renunta la funde, probabil multi dintre useri ar renunta la site!
'

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Atitudinea ta e stalinista. Si daca vrei sa stii chiar se practica, si pe deasupra si prost din cale afara. Apoi situl are nevoie de trafic pentru a exista. In caz ca atenteaza cineva la intelingenta ta ai ignore si cu asta ai rezolvat. De obicei daca esti nemultumit de grupul in care esti nu te opreste nimeni sa pleci. Asa ca excelenta voastra daca e atat de sensibila nu este retinuta cu forta.

| anamariarot a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

E vorba de o schimbare care ar putea imbunatati ceva. Te invit sa eviti intrebarile mele sau pe mine, daca te simti atat de lezat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gretta si vocea sunt tot ce acest site vrea de fapt. Raspunsuri peste raspunsuri, facute evident doar pentru acel top tampit. Nu este nimic mai patetic sa nu stii sa raspunsuzi la o intrebare dar mort fiind dupa top, intri si spui " nu stiu ". Nu exista cuvinte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti pot spune un singur lucru : se moderează suficient de bine conținutul acestui site, arată-mi și mie anumite abateri de la regulament că-s tare curios.

| anamariarot a răspuns (pentru anonim_4396):

Arata-mi si mie unde, din ceea ce am scris, reiese ca nu se modereaza raspunsurile. Se modereaza si chiar daca sunt irelevante, utilizatorul nu e sanctionat in niciun fel

| anonim_4396 explică (pentru anamariarot):

Avand in vedere ca unii se baga in seama doar pentru a avea cat mai multe raspunsuri la activ
Ia vezi, reiese? Bagatul in seama aiurea, cu raspunsuri de genul tau" asa, ai dreptate", si doar atat, fara a specifica mai exact ce are dreptate, la ce te referi, ce subiect abordezi si multe altele nu le vad rostul pe site, intelegi?
Daca pui intrebare si vrei un raspuns logic, fa si intrebarea sa fie catusi de putin logica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca ar trebui, poate ca nu. Nu cred ca suntem noi in masura sa decidem asta.