| Doarunaltutilizator a întrebat:

Odata am iesit pe afara la magazin si inapoi in drum spre casa am vazut un baiat pe care il cunosc (cam de 1.70)mai urat asa si foarte foarte gras, nu exagerez, si mai purta si ochelarii si se tinea de mana cu o fata chiar foarte frumoasa si eu in gandul meu zic"Cum e posibil? ce a vazut oare la el?"Avand in vedere ca el nici macar nu e vreun intelectual sau un tip amuzant sau cineva cu care iti face placere sa vorbesti.
Eu credeam ca aspectul fizic conteaza foarte mult la fel si inteligenta si perseverenta si carisma dar se pare ca fata aia chiar a vazut ceva la el.Nu credeam ca e posibil dar se pare ca si genul asta de oameni atrag fetele.Bine din ce am inteles eu are o situatie financiara destul de buna,e posibil sa fie cu el pentru bani, zic posibil fiindca nu pare el ca e vreun fiu de politician, eu il vad aproape zilnic cu aceeasi pereche de adidasi si acelasi tricou scurt si aceeasi pantaloni negri.
Voi cam ce credeti?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Bany €£$ o atrage. Daca iti dau cheile d3 la A5-u meu aia va sari imediat in stanga ta si iti zice ca te iubeste.

Răspuns Apreciat de Editori
| Dalmore a răspuns:

In primul rand, toti ne comportam diferit cu persoana iubita fata de restul lumii. Poate cu tine nu se poarta ok, dar cu ea e carismatic, amuzant si asa mai departe.
In al doilea rand, il judeci superficial, nu pari sa il cunosti, asa ca de unde atatea verdicte despre inteligenta si caracterul lui? Aparentele insala si oamenii te lasa sa cunosti despre ei DOAR CE VOR EI.
Eu par o tipa superserioasa, dar cine ma cunoaste stie ca sunt sufletul petrecerii oriunde merg. Nu poti sa ma vezi de cateva ori prin cartier si sa iti dai seama dupa felul in care ma imbrac si merg ce fel de om sunt.
Sincer, daca ar fi sa te judec la nivel superficial, cum faci tu, dar dupa o intrebare pe TPU, nici eu nu as da atentie unui tip ca tine. Nu pari prea destept si nu cred ca ai auzit vreodata de chimie. E foarte scarbos sa gandesti ca orice fata ar sta pentru bani cu cineva. Sau ca un tip care are bani, automat isi scalda prietena in ei. Sunt foarte putine tipe in realitate asa, dar asa gandesti cand te uiti toata ziua la Kanal D. Sunt si tipi frumosi, inalti cu bani, daca e asa frumoasa si voia unul din ala, nu cred ca statea langa un,, gras'' etc. O tipa frumoasa e mereu curtata, are de unde alege, daca sta cu un tip, sigur are MOTIVE serioase sa faca asta.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cand o sa mai cresti nu o sa mai gandesti asa happy

| Făgăraş a răspuns:

Eu in acest raspuns o sa fiu dur cu tine! Intotdeauna cand te crezi mai destept decat oricare alt om, fie ultimul om, esti un om si mandru si prost! Deci din start ai doua calitati! Acuma legat frumusete nu are rost sa vorbim ca din ce observ esti la un nivel jos,! Spui adevarul zilelor noastre, insa a nu reusi sa vezi bogatia din fiecare om e ceva trist!
Eu sunt de parere sa te maturizezi putin si dupa aceea vei vedea ca vei vedea viata altfel!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Făgăraş):

Daca l-ai vedea cum vorbeste si cat de ciudat e ai fi de.aceeasi parere cu mine.
Sunt multi care fac la fel cum fac eu, si nu incerca sa imi zici chestii precum "sufletul conteaza sau fizicul nu e atat de important, o sa intelegi cand vei mai creste" tu ce ai prefera? sa stai cu o fata frumoasa supla care stie sa se ingrijeasca sau cu o grasa care nici nu se spala pe dinti si care mananca mereu de la fast-food?

Sunt putin superficial si nu as accepta sa fiu chiar cu oricine de la prima vedere.

| RAY a răspuns:

Doar aspectul fizic creaza atractie fizica, poate pentru banii lui sta fata aia mai mult ca sigur sau tu asa il vezi ca esti invidios pe el, rare cazuri in care o fata sta cu un baiat de care nu e atrasa fizic, foarte rare cazuri

| alina2k18 a răspuns:

1.Probabil are calitati pe care ea le cauta la un baiat.
2.E bun la pat.
3.O are MAAAAREwinking