| anonim_4396 a întrebat:

Oferta valabila anul asta, cine vrea sa facem revelionul impreuna pe discord?

Avem de toate bautura gratis, mancare nelimitata, muzica

9 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai eu stau acasa de rev, deci oricum voi fi aici pe net, si aici si pe discord.

| FreddieM a răspuns:

Mai Ray, imi pare rau ca o spun, dar se pare ca tu chiar nu vrei sa-ti revii.
Fa-ti omule un plan, organizeaza o iesire ceva, nu face bine la sanatatea ta mentala tipul asta de atitudine, nu doar te deteriorezi singur, dar mai atragi si pe altii in acest cerc al deprimarii si al pesimismului.
Take care, my friend

| RAY a răspuns (pentru FreddieM):

Unde sa ies?

| Glyph09 a răspuns (pentru RAY):

In centru!

| RAY a răspuns (pentru Glyph09):

Https://www.tion.ro/......ra-863320/

nu-mi place

| Dalmore a răspuns:

Ce mâncați? Pixeli?

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Piexeli fara limita

| TristanTzara a răspuns:

Apoi, mi-e frică să torn vin din telefon că nu e waterproof...

| RAY a răspuns (pentru TristanTzara):

Trist,al meu e