| -'anonimaA'-anti-fundita- a întrebat:

Off ce mas face fara voi.big grin.in august e ziua iubitului meu si nu stiu ce i'as putea lua. m-am gandit la un parfum sau la un ceas dar nu stiu ce parfum folosete sau daca ii va placea. voi ce imi recomandati?sad

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
I-ai ceva simbolic să-l ţină permanent sub privirea lui, parfumul se duce.
Este o idee bună ceasul.
La mulţi ani şi să-ţi trăiască iubitul!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iesi cu el, miroase a parfum? Daca da, intreaba-l ce marca e(motiv: vrei sa-i iei unul tatalui tau).
Tu il cunosti cel mai bine. Eu as merge catre un echipament sportiv sau un ceas(intotdeauna utile-ceasurile).