| An0n1m94 a întrebat:

Ok am ajuns la capatul puterilor, n-am cum sa mai trec peste

22 de ani de viata ca sa ajung un ratat infect care nu se pricepe la nimic, complet inutil nedescurcaret urat in spume un las care nu are tupeul sa faca nimic.Cam asta sunt eu, imi cer scuze tututor ca am consumat 22 de ani de oxigen degeaba.

Sa mai adaug pe langa toate cele de mai sus ca am si anxietate sociala, vreau sa fac si eu ceva--nu se poate pentru ca apare anxietatea mea care imi zice 999 motive de ce nu ar trebui sa fac acel lucru si cam 100 de moduri in care o sa ma fac de ras in fata tuturor in cazul in care totusi ma decid sa fac acel lucru...cam asa actioneaza anxietatea mea cand incerc sa fac ceva

Ca sa fie totu complet singura persoana care ma facea sa ma trezesc in fiecare zi si sa imi continuu viata asta infecta a cam ales alt drum de astazi asa ca eu oficial chiar nu am pentru ce sa mai traiesc
Pentru viata asta? decat sa mai traiesc inca 22 de ani asa mai bine ma sinucid si stiu ca o termin odata pentru totdeauna....Sincer imi doresc din tot sufletu sa nu ma fi nascut vreodata, faceam un bine tuturor

Nu e o intrebare, pur si simplu mi-am pus toate gandurile care mi-au venit acum prin minte aici si da tot ce am scris e scris cu lacrimi in ochi si nervi dar sunt sigur ca daca maine vad mesajul asta l-as lasa la fel nu as modifica nimic pentru ca asta simt in fiecare zi doar ca nu in fiecare zi si scriu toate astea undeva...chiar nu-mi pasa ce ziceti injurati-ma daca vreti

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Totul e sa mergi la o facultate sau sa inveti o meserie si sa vezi cum se schimba viata ca printr-un miracol.

| doctorandus a răspuns:

Suna la 112 si spune-le ce simti.

| Dragosdoar a răspuns:

Si ce crezi ca rezolvi daca le spui strainilor primejdia ta? aceleasi probleme le am si eu sa stii

| immaBeast a răspuns:

Stau zilnic şi mă întreb...
Oare aşa rău o să ajung şi eu? laughing))
Adică... gânduri asemănătoare am şi eu, doar că mie nu-mi place să-mi spun problemele nimănui, le ştiu doar eu.
Oare aşa o să ajung şi eu? Sa încep să mă plâng pe unde apuc că sunt un nimic? laughing