| annna27claudia a întrebat:

Ok..deci cunosc pe cineva de doua luni, in fiecare zi gândindu-ma la acest băiat.
Ce inseamna asta? De ce e in mintea mea mereu?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă el nu este numai în mintea ta ca un gând, el este și în imaginația ta. Îl dorești.

5 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Iti place foarte mult de el, de aia te gandesti mereu la el.

| mentholinks a răspuns:

Ai o obsesie.

| oglindasultanului a răspuns:

Iti ocupa mintea ca ai viata goala, si el pare sa aiba vreo importanta in ea.

| 19flo79 a răspuns:

Daca ai si fluturi in stomac cand te gandesti la el, atunci esti indragostita... happy

| Endita4689 a răspuns:

Tu singură îți poți da seama dacă îl placi, în funcție și de faptul dacă ești sau nu într-o relație.