| bubulina2012 a întrebat:

Ok deci maine imi cumpar galaxy s3...dar nu stiu ce culoare imi place si cel alb dar imi e sa nu se zgarie si sa sse vada prea tare iar cel albastru e prea inchis si mai baietos.(eu sunt fata) deci...ce culoare imi recomandati? Dau funda :*

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti cumperi alb si o husa roz

Răspuns utilizator avertizat
| ExpertMen a răspuns:

Eu mi-l am luat pe alb.E mai frumos si mai elegant.

| ZeeaMaffy a răspuns:

Eu am telefon albastru ( nu galaxy) tot inchis... si e super. si tot fata spun... scrie undeva ca albastru este pentru baieti si roz pentru fete? GOD. sunt doar niste culori!

| katalina098 a răspuns (pentru ZeeaMaffy):

Dar se intelege care este pentru fete.

| katalina098 a răspuns:

Eu iti recomand culoarea roz...toate fetele adora culoarea aceasta.

| bubulina2012 explică (pentru katalina098):

Nu exista decat pe alb sau albastru!

| katalina098 a răspuns:

Ba exista am eu...Sa stii ca daca nu exista nu lasam mesaj...

| SebbykE a răspuns:

Pai daca vrei, si esti fata, i-ati pe culoare alba sau neagra si sunt diferite accesorii(stickere, inimi, etc.) prin care ti-l poti personaliza daca nu vrei sa il lasi asa de simpluwinking