| anonim_4396 a întrebat:

Ok deci, salut TPU, azi, pe ig, pe un cont normal, cu niste fete am gasit pe contul ala de ig un,, tiktok" al unei fete super frumoase dar asta nu conteaza, vreau sa gasesc acea fata pe tiktok sau sa gasesc tiktokul ala. Tin sa mentionez ca in postarea de pe ig nu am gasit watermarkul, cum sa fac sa gasesc clipul ala pe tiktok? App. Daca caut la acel sound e vai de mine ptc trebuie sa caut intre 2/3 ore deoarece este un sound popular, HELP, DAU COROANA

1 răspuns:
| Michaeel a răspuns:

In primul rand, dragul meu intitulat "njcenumesapun", mai exersează cu romana, dar și cu engleza ca e vai și amar de tine... De unde sa știu eu cine e fata aia din moment ce nici nu știu cum arata și nici nu am văzut tiktok-ul ala. Zici ca ai găsit o fata frumoasa pe un cont de Instagram care posta tiktok-uri. Uita-te prin comentări ca poate zice cineva care este @-ul fetei. Pe TPU nu poți da coroana ca nu suntem pe brainly, aici dai doar fundă.