| anonim_4396 a întrebat:

Ok, intrebare stupida laughing. A-ti comandat careva ceva de pe elefant.ro? E prima data cand comand o carte si la transport cand dau click pe Posta Romana, imi apare un pret, iar daca dau pe curier rapid nu imi apare nimic. Asta inseamna ca e gratuit transportul sau ce? confused

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu apare acolo, in dreapta curierului, dar daca te uiti ceva mai sus, la totalul de plata, vei regasi cei 7, 99 lei (costa la fel si prin curier si prin posta). daca comanzi de peste 149 de lei, transportul va fi gratis, indiferent ce metoda alegi. daca stai in Bucuresti, iti poti lua cartile gratis din doua locuri (sediul central de la capatul tramvaiului 36 de la Republica sau o librarie de pe Magheru. vei vedea ca daca bifezi una din aceste optiuni, costul de 7, 99 lei dipare din totalul de plata.

| JohnnyBi a răspuns:

A-ti? da-mi adresa ta ca fac cinste cu o carte cu gramatica limbii romane

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

R12

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

R14

| ZambetDeGheata a răspuns:

Daca comanzi peste o anumita valoare curierul e gratuit