| Pau a întrebat:

Ok, nu inteleg ceva...De ce la intrebarile mele, cand intru(acolo in stanga) imi spune ca am la o intrebare mai multe raspunsuri. dau click si nu vad nici un raspunsstraight face de ce?
Dau fundita pentru cine ma lamureste si pe mine

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dureaza putin pana raspunsurile vor fi vizibile pe site. Poate dura intre 5 si 15-20 de minute(maximum).

3 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Raspunsurile nu se posteaza automat. Daca mai astepti iti vor aparea.

| vlad24tm a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie azi nu am stiut nici eu dar am asteptat si mi-a mers si iti multumesc si eu katyawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vlad24tm, nu aveti pentru cewinking.