| icewolf a întrebat:

Ok, random question, care e cel mai nebunescu lucru facut de voi?laughing))

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Am facut multe prostii :

Am spart un geam de la o usa abia pus de ai mei cu o bila de sticla fara sa vreau.

Am aruncat cu o petarda din casa, voiam sa o dau in curte doar ca s-a lovit de grinda usii de la intrare si a explodat pe hol.
Am furat de la un machedon de pe camp porumb ca era bun cu mai multi cand eram mai tanar si imi petreceam timpul pe la tara, ne alerga ala pe camp cu cainii.

Aveam pe strada niste vecini nebuni si psihopati,, daca te prindeau in curte te alergau sau aruncau cu orice prindeau dupa tine, erau pe la 50 de ani pe atunci, lasau si cainii in curte liberi, aveau o curte mare si neingrijita, cum jucam fotbal pe strada destul, se mai nimerea sa o dam la ei in curte si nu o dadeau inapoi, erau surzi si de aia nu puteam da de ei, asa ca riscam sa sarim dupa ea in curte, era sa ma prinda o data, era un prieten urcat pe gard sa tina de '6' si cand mi-a zis ca vine era sa cad cu gardul cand l-am sarit inapoi cu graba aia.

Multe altele, eram mai tampit de felul meu in ' tinerete', daca imi mai amintesc d-astea nebune probabil mai zic.

| icewolf explică (pentru Drimmero):

Sa mai zici omule ca nu mai pot de ras, hai ca esti tare.

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Prin adolescenta am incercat multe tampenii.
Pe langa condus fara permis, si beat, am ajuns chiar sa fur dintr-o masina.
Cam asta inteleg eu prin nebunesc, sinonim cu "prostesc".
Am ales totusi "calea cea dreapta".
Intr-a 12-a am intimidat profesorul de geografie, prins la cotitura, cand incerca sa se ia de colegul de banca.
Alte nebunii nu-mi vin in minte acum, oricum am avut libertatea de a le face pe toate.

| icewolf explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Hai ca esti tare, sa intimidezi un profesor, nici eu nu am ajuns la performanta asta si eu era sa ma iau la bataie cu unul

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru icewolf):

Nu te gandi la bataie.
A incercat doar sa ma fugareasca, ca sa poarte o discutie cu colegul meu, iar eu nu doar ca am ramas, m-am mai si uitat fix la el, cu o privire ce sugera bataia. S-a inrosit, a dat-o in balba si a plecat.

| icewolf explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Cam acelasi lucru si la mine, eram amandoi in fata tablei la debate, cu marcarele in mana si aproape ca tipam unul la altul,(bine tonul vocii noastre era ridicat) clasa mea s-a speriat ca ne luam la bataie, noroc de sonerie

| GirlOnline81 a răspuns:

Am fumat legale in Amsterdam.